Ogłoszenia parafialne
1. Moi Kochani ! Dziś II niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. Z tą niedzielą wiążą się dla nas szczególne łaski. Warto dziś Pana prosić o wiele a wiele otrzymamy. Oczywiście powinniśmy prosić Pana z wiarą i ufnością w Boże Miłosierdzie.

2. Dziękuję za piękne posprzątanie naszego Kościoła parafianom I cz. Starc. Za tydzień zapraszam na godzinę 9:00 II cz. Starc.

3. Jutro w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia. Jest to dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszam i zachęcam Parafian do podjęcia tej Duchowej Adopcji.

4. Dzieci z naszej Parafii, które są chętne na letni wyjazd do Przedborowa, mogą wraz z rodzicami zapisywać się na listę, która jest w Zakrystii Parafialnej.

5. Dziś po Sumie spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej z naszej Parafii na Światowe Dni Młodzieży.

6. Przypominam, o możliwości wyjazdu w czerwcu na pielgrzymkę do Medjugorie. Są to dni od 19 do 27 czerwca br. Koszt pielgrzymki 1200 zł. Zapisy w zakrystii. Jednocześnie informuję, że16 kwietnia w sobotę po wieczornej Mszy Św. o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne z Panią Joanną Pietrzak z biura Renovis, która organizuje ten wyjazd. Zapraszam.

7. W tym tygodniu odszedł do Pana nasz Parafianin +śp. Jan Brzeziecki. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz.: 12:00. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

8. Z tyłu Kościoła jest do nabycia Opiekun (świąteczny). Serdecznie zapraszam do lektury tego pisma

9. Życzę Wszystkim moim Kochanym Parafianom obfitych łask Bożych w dniu Tego Wielkiego Święta. Miłosierdzia Bożego. Niech Pan Was Błogosławi.